Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai procedūra, kurios metu pašalinami dantų defektai ir atkuriama taisyklinga jų anatomija.

service

Estetinis dantų plombavimas – tai procedūra, kurios metu pašalinami dantų defektai ir atkuriama taisyklinga jų anatomija, taip užtikrinant natūralią estetinę išvaizdą, visavertę kramtymo funkciją, geresnę gyvenimo kokybę ir didesnį pasitikėjimą savimi.

Procedūra yra minimaliai invazyvi – ją atliekant siekiama išsaugoti sveikus dantų audinius.

Kada prireikia šios procedūros?

Estetinio plombavimo procedūra rekomenduojama, ​kai dantys yra nudilę, nuskilę, aptrupėję ar kitaip pažeisti, Jūsų netenkina dantų forma, spalva, senos ir nekokybiškos plombos, esant kreiviems dantims ar tarpams tarp jų, taip pat tada, kai reikia pakelti sąkandį ar tiesiog jaučiate psichologinį diskomfortą dėl neestetiškos šypsenos.

Kaip vyksta procedūra?

Konsultacijos metu procedūrą atliksiantis gydytojas įvertins Jūsų dantų būklę, atliks reikiamus diagnostinius tyrimus, išklausys Jūsų pageidavimus, pristatys gydymo planą, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Iš pradžių dantys ruošiami estetiniam plombavimui – pašalinami pažeisti dantų audiniai, senos plombos ar restauracijos, minimaliai pašiurkštinamas dantų paviršius. Po to dantys atkuriami plombiniu kompozitu: tiksliai atkartojamos natūralios vagelės, kauburėliai, anatominė sandara. Šiuolaikinės technologijos padeda atkurti natūralią danties formą labai tiksliai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po procedūros kartais jaučiamas nedidelis jautrumas, tačiau jis praeina per 1-2 dienas.

Dantų ir burnos ertmės priežiūra po estetinio plombavimo procedūros visiškai nesiskiria nuo įprastinės: po procedūros reikia reguliariai valytis dantis, naudoti tarpdančių siūlą, šepetėlius, burnos skalavimo skystį ir 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.

Norint išsaugoti natūralų dantų blizgesį, 1-2 kartus per metus rekomenduojama apsilankyti klinikoje plombų poliravimui. Siekiant, kad plombos tarnautų ilgiau, rekomenduojama vengti itin kietų maisto produktų.

Kokio rezultato tikėtis

Estetinio dantų protezavimo procedūros rezultatas – taisyklingi, simetriški dantys ir daili, harmoninga šypsena. Estetinis plombavimas atkuria ne tik natūralią danties formą, spalviškumą, bet ir kramtymo funkciją. Estetinio plombavimo rezultatais galėsite džiaugtis iki 10 metų.

Kompleksuojate dėl neestetiškos šypsenos? Kviečiame apsilankyti klinikoje „PDX dantukai“ Čia dirbantys patyrę ir itin kruopštūs specialistai nepriekaištingai atliks estetinio plombavimo procedūrą, kad galėtumėte džiaugtis atkurtais dantimis, žymiai pagerėjusia gyvenimo kokybe ir pastebimai gražesne šypsena.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2024 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo