Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

service

Diagnostiniai tyrimai leidžia gydytojui tiksliai įvertinti paciento burnos ertmės ir dantų būklę, parinkti efektyviausią gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir ilgai džiuginančius rezultatus.

Taupydami pacientų laiką, 3D rentgenogramas atliekame savo klinikoje, pažangiu, aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus atitinkančiu rentgeno aparatu, užtikrinančiu ypatingai ryškius vaizdus ir minimalią apšvitą. Tyrimų duomenys visada atidžiai išanalizuojami, pristatomi pacientui, kartu aptariamos gydymo galimybės bei planuojamas rezultatas.

Ypatingai tikslūs viršutinio bei apatinio žandikaulių ir aplink esančių sričių (sinusų, apatinio žandikaulio sąnarių, kvėpavimo takų) vaizdai leidžia detaliai įvertinti dantis, jų šaknis, aplink dantis esančius kietuosius audinius, alveolines žandikaulių ataugas, apatinio žandikaulio sąnarį, nervų ir kraujagyslių padėtį, viršutinio žandikaulio sinusus, padeda gydytojams patikslinti diagnozę, sudaryti optimalų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą. Prieš implantacijos procedūras atliekamos 3D rentgenogramos leidžia tiksliai parinkti implantus, nustatyti tinkamiausią jų vietą ir kryptį, išvengti implantų padėties netikslumų ir taip užtikrinti procedūros sėkmę. 3D nuotraukos atliekamos ir prieš kaulo priauginimo, sinuso dugno pakėlimo operacijas.

Kiekvieno paciento nuotrauka išsaugoma mūsų kompiuterinėje duomenų bazėje, todėl, prireikus, yra lengvai ir greitai pasiekiama. Pacientui pageidaujant nuotrauka gali būti įrašoma į duomenų laikmeną.

Vargina dantų ir burnos ertmės sveikatos problemos? Registruokitės į kliniką „PDX dantukai“. Čia dirbančių odontologijos profesionalų tikslas – užtikrinti tikslią diagnostiką ir efektyviausią gydymą.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Dantų gydymas su sedacija

Nors šiuolaikinis odontologinis gydymas nesukelia skausmo ir didelio diskomforto, nemažai žmonių prieš apsilankymą pas gydytojus odontologus vis dar jaučia nerimą ir baimę.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo