Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai procedūra, atliekama siekiant atkurti prarastus dantis ar jų eiles, taip sugrąžinant gražų estetinį vaizdą ir kramtymo funkciją.

service
service

Estetiški, anatomiškai bei funkciškai ypatingai tikslūs ir patogūs šiuolaikiniai protezai, užtikrina žymiai geresnę gyvenimo kokybę ir didesnį pasitikėjimą savimi.

Kada prireikia šios procedūros?

Dantų protezavimas reikalingas žmonėms, praradusiems daugumą ar visus dantis arba kai dantys yra negrįžtamai pažeisti.

Dantų protezavimo būdai

Tinkamiausias protezavimo metodas kiekvienu atveju parenkamas individualiai, įvertinus paciento burnos ertmės ir dantų būklę, pageidavimus, lūkesčius, ankstesnes restauracijas bei finansines galimybes. Konsultacijos metu procedūrą atliksiantis gydytojas detaliai supažindina su procedūros eiga, gijimo laikotarpiu, atsako į visus rūpimus klausimus.

Atsižvelgiant į paciento situaciją, gali būti rekomenduojamas dantų atkūrimas išimamais daliniais dantų protezais, pilnai išimamais dantų protezais (plokštelėmis) arba ant implantų fiksuojamais protezais.

Išimami daliniai dantų protezai

Šie protezai naudojami netekus kelių dantų viršutiniame arba apatiniame dantų lanke. Dažniausiai jie rekomenduojami tais atvejais, kai pacientas yra praradęs krūminius dantis ir dėl tam tikrų priežasčių negalimas protezavimas ant paties danties.

Pilnai išimami dantų protezai (plokštelės)

Šie protezai naudojami pacientams, netekusiems visų dantų, esančių apatiniame ar/ir viršutiniame dantų lanke. Siekiant užtikrinti didesnį stabilumą, išimami dantų protezai gali būti fiksuojami ant 2 implantų.

Ant implantų fiksuojami protezai

Netekusiems daugumos ar visų dantų ir norintiems maksimaliai efektyvaus rezultato, siūlomas dantų atkūrimas ant implantų fiksuojamais protezais. Visi vieno žandikaulio dantys gali būti fiksuojami ant 4, 6, 8 ar 12 implantų. Taip užtikrinama ne tik itin natūrali, estetinė atkurtų dantų išvaizda, ilgaamžiškumas, bet ir maksimalus patogumas – su ant implantų fiksuojamais protezais jausitės lyg su savais dantimis.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po dantų protezavimo gali prireikti kelių dienų adaptacijai, kol įprasite kramtyti, kalbėti ir šypsotis su naujaisiais dantimis.

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų protezavimas atkuria dantų estetinę išvaizdą, visavertę kramtymo funkciją, padeda išlaikyti žandikaulio formą, išvengti nepageidaujamų veido pokyčių, užkirsti kelią fonetiniams sutrikimams ir sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

Dėl prarastų dantų jaučiate nuolatinį diskomfortą? Laukiame Jūsų klinikoje „PDX dantukai“! Patyrę specialistai ir jų naudojami šiuolaikiniai dantų atkūrimo metodai padės greitai ir efektyviai atkurti dantų grožį bei funkciją ir sugrąžins visaverčio gyvenimo džiaugsmą.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo