Visų dantų atkūrimas „Visi ant 4“ metodu

Sparčiai tobulėjant odontologijai, atsiranda vis nauji dantų atkūrimo metodai, padedantys greičiau ir efektyviau atkurti dantis, daugumos ar visų dantų netekusiems pacientams.

service
service

„Visi ant 4“ technologija šiuo metu specialistų pripažįstama pažangiausiu bedančių žandikaulių protezavimo būdu.

Naudojant šį metodą, visi, vieno žandikaulio dantys, atkuriami fiksuojant dantų protezą ant 4 implantų. Skirtingai nei taikant kitus metodus, kai naudojami 6, 8 ar 12 implantų, „Visi ant 4“ metodas yra paprastesnis ir efektyvesnis. Keturi implantai tam tikru kampu įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose jie gali geriausiai suaugti su kaulu. Atkuriant dantis „Visi ant 4“ metodu, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo, o tai ženkliai palengvina ir sutrumpina pooperacinį laikotarpį.

Kada rekomenduojama ši procedūra?

Visų dantų atkūrimas „Visi ant 4“ metodu rekomenduojamas taupantiems laiką ir greitį bei patogumą vertinantiems pacientams, praradusiems visus ar daugumą dantų. Ši metodika yra derinama su momentiniu implantavimu ir sugedusių dantų pašalinimu, ji yra sukurta norintiems atkurti dantis greitai, neskausmingai, bet taip pat užtikrinti nepriekaištingą jų išvaizdą, tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Dar vienas svarbus šio metodo privalumas – mažesnė kaina, nei naudojant kitus dantų atkūrimo metodus.

Dėl procedūros saugumo ir gerai organizmo toleruojamų medžiagų, šis dantų atkūrimo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

Kaip vyksta procedūra?

Pritaikius vietinę nejautrą, į žandikaulio kaulą įsriegiami 4 implantai. Esant tinkamai atlikti procedūrą klinikinei situacijai, ir pirminiam implantų stabilumui, iš karto po implantacijos tvirtinamas laikinas protezas, todėl jau po vieno vizito, galima džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis ir pilnai atkurtomis dantų funkcijomis.

Atkuriant dantis šiuo metodu, užtikrinamas ir visiškas protezo stabilumas – jis nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis. Po kelių mėnesių, prigijus implantams, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais, nuo natūralių dantų beveik nesiskiriančiais dantimis.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po dantų atkūrimo šiuo metodu pacientai gali iš karto grįžti prie kasdienės veiklos ir įprasto gyvenimo būdo.

Kokio rezultato tikėtis?

„Visi ant 4“ metodu atkurti dantys ne tik atrodo estetiškai ir natūraliai, bet ir jų kramtymo funkcija atkuriama 100 procentu. Naudojant šią pažangią technologiją užtikrinamas visiškas protezo stabilumas, todėl nebereikia jaudintis, kad kramtant, kalbant ar juokiantis jis gali iškristi. Ant dantų implantų fiksuojami protezai efektyviai perduoda krūvį žandikauliui, taip sukuriant natūralią apkrovą ir apsaugant kaulą nuo tirpimo.

Klinikos „PDX dantukai“ gydytojai odontologai savo darbe naudoja moderniausias technologijas ir patikimiausius, kiekvienam pacientui individualiai pritaikytus gydymo būdus, todėl dantų protezavimas padeda pasiekti itin džiuginančius, ilgaamžius rezultatus.

Norite greitai atkurti prarastus dantis? Registruokitės konsultacijai dėl implantacijos pas patyrusius mūsų klinikos specialistus, sugrąžinsiančius Jums gyvenimo kokybę, pasitikėjimą savimi ir nevaržomą šypseną.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2024 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo