Veido ir žandikaulių chirurgija

Veido ir žandikaulio chirurgai diagnozuoja ir gydo veido ir žandikaulių srities ligas.

service

Kada kreiptis į šiuos specialistus?

Į veido ir žandikaulių chirurgus kreipiamasi patyrus veido ir žandikaulių srities traumas (kaulų lūžius, minkštųjų audinių sužalojimus), esant netaisyklingam sąkandžiui, uždegimams, piktybiniams bei nepiktybinių augliams, cistoms, įgimtiems ir įgytiems defektams, dantų dygimo patologijoms, sergant seilių liaukų, neurostomatologinėmis ligoms ir kt.

Kaip vyksta diagnostika ir gydymas?

Atlikus apžiūrą ir įvertinus paciento būklę, skiriami reikiami laboratoriniai, histologiniai tyrimai, kurias remiantis nustatoma diagnozė, skiriamas gydymas, esant poreikiui, planuojamos chirurginės operacijos.

Netaisyklingas sąkandis – viena dažniausių problemų, su kuriomis tenka susidurti veido ir žandikaulių chirurgams. Jis gali būti tiek genetiškai paveldėtas, tiek atsirasti dėl aplinkos veiksnių (per anksti iškritusių pieninių dantų, netaisyklingos dantų padėties, vietos trūkumo dantų lanke, netaisyklingo kvėpavimo, viršutinio ir apatinio žandikaulių dydžio neatitikimo ar netinkamo jų santykio ir kt.).

Veido ir žandikaulių chirurgas profesionaliai įvertina, dėl šios problemos besikreipiančių pacientų dantų padėtį, sąkandį, žandikaulių dydį ir skiria tinkamiausią gydymą. Kai sąkandžio neįmanoma atstatyti kitais būdais, atliekamos žandikaulių operacijos. Jų metu vienam arba abiems žandikauliams suteikiama nauja padėtis, užtikrinanti taisyklingą žandikaulių tarpusavio santykį ir galimybę ortodontinio gydymo metu sukurti taisyklingą sąkandį. Po šių operacijų, žandikauliui suteikus taisyklingą padėtį, atkuriama ir veido bruožų harmonija.

Svarbu žinoti, kad žandikaulio operacijos gali būti atliekamos asmenims nuo 18 metų amžiaus, kai žandikauliai nustoja augti. Vaikams ir paaugliams iki 18 metų, turintiems sąkandžio anomalijų, taikomas tik ortodontinis gydymas, kuriuo siekiama modifikuoti žandikaulių augimą. Jei šis gydymas neefektyvus, vėliau gali būti atliekama operacija. Geriausių chirurginio gydymo rezultatų galima tikėtis, kai operacija atliekama asmenims iki 45 metų.

Norėtumėte gauti profesionalią konsultaciją ir išspręsti gyvenimo kokybę bloginančias problemas? Laukiame Jūsų klinikoje „PDX dantukai“. Ilgametę patirtį turintis ir puikiai savo darbą išmanantis veido ir žandikaulių chirurgas Petras Petruškevičius pasiruošęs Jums padėti.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2024 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo