Nematomos tiesinimo kapos

Gražios šypsenos pagrindas – tiesūs ir sveiki dantys.

service
service

Gražios šypsenos pagrindas – tiesūs ir sveiki dantys. Tačiau įgimti ar funkciniai sutrikimai, tokie kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis, netaisyklingas rijimas ir išbalansuotas veido raumenų tonusas, neretai nulemia dantų susigrūdimą ir netaisyklingą sąkandį. Tai ne tik estetinė problema – kreivi dantys gerokai apsunkina įprastą dantų priežiūrą, didina ėduonies ir periodonto ligų riziką, sukelia kitus sveikatos sutrikimus.

Išvengti šių problemų ir stipriai pagerinti gyvenimo kokybę padeda ortodontinis gydymas. Nors daugeliui jis vis dar asocijuojasi su nepatogiais ir neestetiškais metaliniais breketais, šiuolaikinė ortodontija siūlo gerokai komfortiškesnę, estetiškesnę ir ne mažiau efektyvią alternatyvą – nematomas dantų tiesinimo kapas. Iš skaidraus medicininio plastiko pagamintos kapos yra beveik nepastebimos, nesukelia diskomforto gydymo metu ir užtikrina paprastą dantų ir burnos ertmės priežiūrą. Tiesinant dantis šiuo metodu nereikia atsisakyti mėgstamo maisto ar keisti gyvenimo būdo.

Dantų tiesinimo kapos ne tik veiksmingai ištiesina dantis, bet ir naikina tarpelius tarp dantų, koreguoja dantų susigrūdimą, atsikišimą, pasisukimą, sąkandį.

Dantų tiesinimas kapomis neturi jokių amžiaus apribojimų, svarbu tik, kad pacientas jau turėtų išdygusius nuolatinius dantis. Visgi, klinikos „PDX dantukai“ gydytojai ortodontai įspėja, kad renkantis šį ortodontinio gydymo būdą, taip pat svarbu žinoti, jog gydymo sėkmė priklauso nuo atsakingo paciento požiūrio ir pasiryžimo atsakingai dėvėti kapas 22 valandas per parą, nes tik taip galima pasiekti norimų rezultatų.

Kada prireikia šio gydymo?

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis rekomenduojamas esant įvairaus lygio dantų susigrūdimams, įvairioms sąkandžio anomalijoms, dantų tiesinimo metu norint atrodyti estetiškai ir jaustis komfortiškai.

Kaip vyksta gydymas?

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, sąkandis, atliekami reikalingi tyrimai. Nusprendus, kokios korekcijos bus atliekamos, kiekvienu atveju sudaromas individualus gydymo planas, aptariama jo trukmė. Dantų technikų laboratorijoje pagaminamas individualiai pritaikytų dantų tiesinimo kapų rinkinys. Kito vizito pas gydytoją ortodontą metu pacientui uždedamos efektyvesniam gydymui reikalingos ortodontinės priemonės, duodamas pirmasis kapų rinkinys ir jų naudojimo instrukcijos.

Gydymo kapomis metu kartą per kelis mėnesius reikės lankytis pas gydytoją kontroliniams vizitams, kad įvertinti, ar gydymas vyksta tiksliai pagal planą, o prireikus būtų galima atlikti reikiamas gydymo plano korekcijas.

Priklausomai nuo paciento klinikinės situacijos, dantų būklės, dantų tiesinimas gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų.

Pasiekus norimą rezultatą ir baigus gydymą, ištiesinti dantys taisyklingoje padėtyje užfiksuojami retencine kapa arba vielute.

Kokio rezultato tikėtis?

Ortodontinis gydymas užtikrina taisyklingą dantų padėtį visam gyvenimui. Po gydymo galėsite džiaugtis tiesiais dantimis, nepriekaištingai atrodančia šypsena, žymiai pagerėjusia gyvenimo kokybe ir didesniu pasitikėjimu savimi.

Svajojate apie tiesius dantis ir žavią šypseną? Registruokitės konsultacijai dėl dantų tiesinimo kapomis klinikoje „PDX dantukai“ – patyrę specialistai padės išpildyti Jūsų svajones. Kiekvienam pacientui skiriame individualų dėmesį, todėl yra pasiekiami ypatingai geri ortodontinio gydymo rezultatai.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo