Dantų gydymas su sedacija

Nors šiuolaikinis odontologinis gydymas nesukelia skausmo ir didelio diskomforto, nemažai žmonių prieš apsilankymą pas gydytojus odontologus vis dar jaučia nerimą ir baimę.

service

Patyrusiems specialistams, turintiems specifinių žinių bei bendravimo su įvairiais pacientais įgūdžių, daugeliu atvejų pavyksta išsklaidyti nerimą ir padėti baimę įveikti. Tačiau nepavykus to padaryti, siekiant užtikrinti sklandų ir komfortišką gydymą, procedūros gali būti atliekamos taikant sąmoningą sedaciją.

Sedacija – tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas ir raminimas, norint suteikti pacientui visišką komfortą ir ramybę. Sedacijos metu prislopinamos paciento emocijos, atpalaiduojami raumenys, jis nemiega, bet jaučiasi visiškai atsipalaidavęs, nejaučia baimės, arba miegas yra negilus ir iš jo lengvai pabundama. Pritaikius sedaciją, pacientas nesirūpina, kas vyksta procedūros metu, o po jos beveik nieko neatsimena.

Sedacija neatlieka nuskausminančios funkcijos, todėl toje vietoje, kurioje yra gydomas dantis, papildomai taikoma vietinė nejautra.

Sedacija yra taikoma tik paciento sutikimu. Ją atlieka ir procedūros metu pacientą stebi gydytojas anesteziologas-reanimatologas.

Prieš gydymą su sedacija būtina gydytojo odontologo konsultacija.

Ką svarbu žinoti prieš gydymą su sedacija?

Prieš dantų gydymą taikant sąmoningą sedaciją, pacientas turi būti šešias valandas nevalgęs, tris valandas negėręs jokių skysčių, nekosėti, nesloguoti, nekarščiuoti, nesirgti peršalimo ar kitomis ligomis. Būtina, kad pacientą lydėtų ir po procedūros jo lauktų lydintis asmuo. Valandą ar kelias po procedūros pacientas dar gali jaustis šiek tiek apsvaigęs, todėl negalima vairuoti automobilio. Prie įprastos kasdienės veiklos galima grįžti kitą dieną.

Vis atidėliojate odontologinį gydymą, nes nepavyksta įveikti baimės? Klinikoje „PDX dantukai“ padėsime ją pamiršti – procedūras atliksime saugiai ir komfortiškai, taikant sąmoningą sedaciją.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo