Burnos chirurgija

Burnos chirurgija apima labai platų spektrą paslaugų, kurios atliekamos, siekiant užtikrinti gerą dantų ir burnos ertmės sveikatą bei užkirsti kelią komplikacijoms.

service
service

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgai konsultuoja, atlieka reikalingas chirurgines procedūras ir operacijas, prireikus, suteikia skubią pagalbą. Dažniausiai šių specialistų atliekamos procedūros – nesudėtingas nepagydomų dantų rovimas, chirurginis protinių ir retinuotų (nepilnai išdygusių) dantų šalinimas, dantenų recesijų gydymas, cistų ir gerybinių minkštųjų burnos audinių darinių šalinimas, burnos paruošimas protezavimui, implantacija, žandikaulio kaulo priauginimas (augmentacija), sinuso dugno pakėlimas, liežuvio ir lūpos pasaitėlių plastika.

Kada prireikia chirurginio gydymo?

Chirurginio gydymo dažniausiai prireikia, kai dantys yra negrįžtamai pažeisti, protiniai dantys neatlieka savo funkcijos, yra linkę gęsti ir gręsia komplikacijos, dantys yra pilnai neišdygę, žandikaulio kaulas yra sunykęs ir reikalingas jo priauginimas, esant pažengusioms periodonto audinių ligoms, dantenų recesijai, atsiradus pūliniui ar cistai, taip pat implantuojant ar protezuojant dantis.

Kaip vyksta procedūra?

Nors burnos chirurgijos procedūros daugeliui vis dar kelia baimę, odontologija šiuo metu yra stipriai pažengusi, o gydytojų profesionalumas, patirtis ir naudojamos šiuolaikinės technologijos padeda šias procedūras atlikti be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Klinikoje „PDX dantukai“ chirurginės procedūros atliekamos ilgametę patirtį turinčių burnos, veido ir žandikaulių chirurgų, naudojant moderniausią įrangą ir technologijas, todėl užtikrinamas ypatingas tikslumas, išvengiama didelių pjūvių, užtikrinamas greitesnis ir lengvesnis gijimo periodas.

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinamas paciento atvejis, sudaromas tikslus chirurginio gydymo planas.

Chirurginės procedūros dažniausiai atliekamos taikant vietinę nejautrą, tačiau jaučiantiems didelę baimę ar nerimą pacientams, taip pat atliekant didesnės apimties procedūras, gali būti taikoma sedacija. Visais atvejais užtikrinama, kad gydymo metu pacientas nejaustų skausmo ir nemalonių pojūčių. Suveikus nuskausminimui, atliekamos numatytos procedūros.

Poprocedūrinis laikotarpis

Siekiant sumažinti poprocedūrinio periodo diskomfortą ir užtikrinti greitesnį bei sklandesnį gijimą, po procedūros būtina laikytis ją atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Valgyti galima pasibaigus nejautros veikimui, tačiau kurį laiką rekomenduojama susilaikyti nuo karšto maisto ir gėrimų, rinktis šiltus, minkštesnės konsistencijos, lengvai kramtomus produktus.

Daugelis pacientų po procedūros jaučiasi gerai ir gali grįžti į įprastą savo veiklą. Kurį laiką galimas nedidelis dantų/dantenų maudimas, kraujavimas. Jei šie pojūčiai nėra labai intensyvūs, nerimauti nereikėtų – jie praeis per kelias dienas. Pirmomis savaitėmis po procedūros reikėtų vengti intensyvaus fizinio aktyvumo, nes jo metu pakilęs spaudimas gali sukelti kraujavimą. Siekiant išvengti komplikacijų, po chirurginio gydymo bent pirmąsiais dienas rekomenduojama nerūkyti ir nevartoti alkoholio.

Kokio rezultato tikėtis?

Chirurginio gydymo rezultatas – apsaugota dantų bei burnos ertmės sveikata ir užkirstas kelias galimoms komplikacijoms.

Dantų šalinimą ir kitas burnos chirurgijos procedūras komfortiškai ir saugiai atlikite klinikoje „PDX dantukai“.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2024 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo