28 dantų atstatymas

28 dantų atstatymas – tai dantų atkūrimo procedūra, atliekama siekiant atkurti visavertę burnos ertmės funkciją.

service
service

28 dantų atstatymas – tai dantų atkūrimo procedūra, atliekama siekiant atkurti visavertę burnos ertmės funkciją ir šypsenos estetiką, užkirsti kelią žandikaulio kaulo tirpimui, pagerinti paciento gyvenimo kokybę ir sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

Nuskilę ar bėgant metams nusidėvėję dantys ne tik blogina mūsų šypsenos estetinį vaizdą, bet ir kelia pavojų sveikatai. Dėl nudilusių dantų paviršių prastėja kramtymo funkcija, gali pasireikšti apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų simptomai, blogėja gyvenimo kokybė, jaučiamas psichologinis diskomfortas, mažėja pasitikėjimas savimi.

28 dantų atstatymo procedūra, kurios metu atkuriama pilnavertė burnos ertmės funkcija ir šypsenos estetinis vaizdas, padeda išvengti gresiančių fizinių ir emocinių problemų ir vėl džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Kada prireikia šios procedūros

28 dantų atstatymas rekomenduojamas, kai natūralūs dantys yra nusidevėję, nuskilę, netaisyklingos formos, esant prastam dantų estetiniam vaizdui, nudilusiam sąkandžiui, nevisaverteii kramtymo funkcijai.

Kaip atliekama procedūra?

Konsultacijos metu įvertinama paciento burnos ertmės ir dantų būklė, defektai, nusidėvėjimo lygis, atliekami reikalingi tyrimai. Pagal paciento dantų atspaudus, dantų technikų laboratorijoje pagaminami laikini dantų modeliai. Pacientas gali juos pasimatuoti, įvertinti jų estetinį vaizdą, sąkandžio pojūtį, bendrą patogumą. Esant poreikiui, atliekamos korekcijos. Kai būsimi dantys visiškai atitinka paciento lūkesčius, dantų technikai gamina individualias laminates, įklotus, užklotus ar kitas keramines restauracijas. Kito vizito metu pagamintos restauracijos pricementuojamos prie dantų, taip sugrąžinant nepriekaištingą jų estetinį vaizdą ir funkcijas. Atkuriant dantis, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl, atliekant procedūrą, jie šlifuojami minimaliai arba visai nešlifuojami.

Kokio rezultato tikėtis?

Ypatingai kokybiškų restauracijų dėka preciziškai tiksliai atkartojamos dantų anatominės struktūros – forma, kauburėliai, vagelės ir kitos detalės, todėl išgaunamas ne tik natūralus estetinis vaizdas, bet ir tiksliai atkuriamas taisyklingas sąkandis.

Tinkamai prižiūrint, atkurtais dantimis galėsite džiaugtis mažiausiai 15–20 metų.

Nuolat jaučiate diskomfortą dėl prastos dantų išvaizdos? Norite išvengti gresiančių sveikatos problemų? Laukiame Jūsų klinikoje „PDX dantukai“. Ilgametę patirtį turintys odontologijos profesionalai nepriekaištingai atkurs Jūsų dantų funkcijas ir estetiką, kad galėtumėte džiaugtis geresne gyvenimo kokybe.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo