Veido formavimas

Bėgant laikui, vyksta natūralūs minkštųjų audinių ir kaulų struktūros pokyčiai.

service
service

Bėgant laikui, vyksta natūralūs minkštųjų audinių ir kaulų struktūros pokyčiai, odoje mažėja kolageno, elastino, hialurono, tirpsta poodinis riebalų sluoksnis, suglemba oda, keičiasi veido kontūrai. Hialiurono rūgšties užpildai yra pažangus būdas saugiai ir efektyviai atkurti su amžiumi pakitusius bruožus, prarastą audinių apimtį ir atjauninti išvaizdą.

Jaunas veidas yra trikampio formos – nuo skruostų siaurėja smakro link. Stangrūs skruostai suteikia veidui jaunatviškumo. Deja, ilgainiui, skruostai nusileidžia žemyn. Suleistas į skruostikaulius, hialiurono užpildas atstato jų tūrį, suteikia jiems formą, koreguoja veido kontūrą.

Vykstant senėjimo procesams kinta ir apatinės veido dalies forma, formuojasi pagurklis. Sėkmingai atkurti smakro apimtį, paryškinti žandikaulio liniją bei kampą, suteikiantį jaunatvišką išvaizdą, galima hialurono rūgšties užpildu-implantu. Šis hialurono rūgšties užpildas – tai didesnio tankio hialurono preparatas, ypatingai tinkantis audinių pakėlimui ir apatinės veido dalies suformavimui. Palaipsniui šis preparatas kaupia drėgmę ir užtikrina dar jaunatviškesnę bei natūralesnę išvaizdą.

Kada rekomenduojama?

Veido formavimas hialiurono užpildais rekomenduojamas norint pakoreguoti veido formą, patobulinti simetriją, išryškinti ar sušvelninti skruostus, smakrą, žandikaulio liniją, atstatyti smilkinių tūrį, atkurti apatinės veido dalies proporcijas.

Kaip atliekama procedūra?

Veido formavimas – gana sudėtinga procedūra, ir ją profesionaliai atlikti gali atlikti tik gydytojas, turintis audinių užpildymo technikos kvalifikaciją.

Prieš procedūrą gydytojas įvertina odos būklę, veido pokyčius, procedūros tinkamumą, išklauso paciento lūkesčius, atsako į rūpimus klausimus, pateikia poprocedūrinio laikotarpio rekomendacijas.

Procedūra yra beveik neskausminga, dažnai ją atliekant neprireikia net vietinės nejautros. Tačiau pacientui pageidaujant, atliekamas vietinis nuskausminimas.

Į reikiamus taškus suleidžiami didelio klampumo hialurono rūgšties užpildai. Jie leidžiami ne po oda, o po visais audiniais, tarp raumenų ir kaulo, taip patempiant ne tik odą, bet visą veido karkasą. Kiekvieno žmogaus bruožai individualūs, todėl taškai ir užpildo kiekis parenkami pagal konkrečią situaciją. Rezultatas matomas iš karto, o norimi veido pokyčiai pasiekiami vienos procedūros metu.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po procedūros injekcijų vietose galimas patinimas, mėlynės ar paraudimas, kuris paprastai praeina per keletą dienų.
Prie įprastos kasdienės veiklos galima grįžti iš karto po procedūros, tačiau kelias dienas rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, nesilankyti soliariume, pirtyse.

Kokio rezultato tikėtis?

Veido formavimas hialiurono užpildais natūraliai atkuria veido bruožus, suteikia jam jaunatviškumo ir harmonijos, kartu išsaugodamas jo individualumą. Atlikus procedūrą, pasikeičia ne tik zonos, kur buvo suleistos injekcijos, bet ir visas veidas – palygėja nuo šnervių einančios mimikos raukšlės ir nuo lūpų kampučių besileidžiančios raukšlelės, pakyla veido ovalo linija. Po šios procedūros žmogus atrodo labai natūraliai, tarsi pailsėjęs po gerų atostogų.

Rezultatas matomas iš karto, tačiau išryškėja maždaug po 2 savaičių. Injekcijų poveikis trunka net 18–24 mėnesius. Vėliau procedūrą rekomenduojama pakartoti.

Klinikos „PDX dantukai“ specialistai primena, kad saugiai ir kvalifikuotai hialurono užpildų injekcijas gali atlikti tik gydytojai, išmanantys odos struktūrą bei galimas jos reakcijas ir komplikacijas. Tik atliekant procedūrą medicinos įstaigose gali būti užtikrinta užpildo kokybė, optimalus jo kiekis, sterilumas, tinkamai injekcijoms parinkti taškai ir Jūsų lūkesčius atitinkantis rezultatas.

Svajojate apie strangrią, sveikai atrodančią odą ir dailią, simetrišką veido formą? Ryškesnius ar švelnesnius skruostus, smakrą, proporcingą apatinę veido dalį? Registruokitės veido formavimui mūsų klinikoje ir džiaukitės pastebimai jaunesne išvaizda.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo