Raukšlių koregavimas botulino toksino injekcijomis

Raukšlių koregavimas botulino toksino injekcijomis – tai estetinės medicinos procedūra, skirta sumažinti ar panaikinti mimikos raukšles.

service
service

Mimikos raukšlės formuojasi susitraukiant veido raumenims, mums reiškiant savo emocijas. Kai esame susirūpinę, sukaupę dėmesį, pykstame, stebimės, suintensyvėja tam tikrų raumenų veikla. Kuo emocingesni esame, tuo gilesnės raukšlės formuojasi. Įprastai raukšlės būna labiausiai išreikštos kaktos, tarpuakio ir akių srityse. Dėl mimikos raukšlių galime atrodyti pavargę, susirūpinę ar net pikti, nors iš tiesų taip nėra.

Botulino toksino injekcijos gali būti pasitelkiamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Pradėtos leisti jaunesniame amžiuje, jos blokuoja nevalingas mimikas ir vėlina raukšlių atsiradimą. Tai ypač aktualu emocingiems žmonėms, kurių raumenų aktyvumas labai didelis.

Kada rekomenduojama?

Botulino toksino injekcijos rekomenduojamos norint pastebimai sušvelninti ar net visiškai panaikinti vadinamąsias „žąsies kojeles“ ties išoriniais akių kampais, rūpesčio raukšles tarp akių, kaktos ir kitas raukšles, pakelti smuktelėjusius lūpų kampučius.

Kaip vyksta procedūra

Raukšlių koregavimą botulino toksino injekcijomis gali atlikti tik gydytojai.

Prieš procedūrą specialistas įvertina odos būklę, raukšlių gylį, lokalizaciją, aptaria paciento lūkesčius bei norimus pokyčius, atsako į rūpimus klausimus, pateikia poprocedūrinio laikotarpio rekomendacijas.

Įprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama, tačiau esant dideliam jautrumui ir pacientui pageidaujant, ji nuskausminama vietiškai. Tuomet atitinkamuose taškuose specialia plona specialia adata suleidžiama reikalinga preparato dozė. Procedūra trunka keletą minučių. Atlikus injekcijas, ant injekuotos vietos uždedamas ledas.

Poprocedūrinis laikotarpis

Injekcijų vietose galimas nežymus odos paraudimas ar patinimas, gali atsirasti nedidelės mėlynės, tačiau šie nepatogumai išnyksta per keletą dienų.
Iš karto po procedūros galima grįžti prie įprastos veiklos.

4–6 val. po procedūros rekomenduojama būti vertikalioje pozicijoje, 12 val. po procedūros negalima masažuoti odos injekcijų vietose, pirmąsias paras patariama nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje, apie savaitę – vengti maudytis karštoje vonioje, lankytis saunoje.

Kokio rezultato tikėtis?

Procedūros poveikis pradeda matytis po 3–7 dieną, tačiau galutinį rezultatą galima vertinti praėjus maždaug 14 dienų po procedūros. Botulino toksino injekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės.

Klinikos „PDX dantukai“ gydytojai savo darbe vadovaujasi šiuolaikiniu estetikos supratimu ir siekia puoselėti natūralią veido išvaizdą, sumažinant raukšlių gylį, atkuriant jaunatviškumą, tačiau išlaikant mimiką ir jausmingumą.

Procedūros efektas, priklausomai nuo individualių organizmo savybių, tęsiasi apie 6–12 mėnesių. Pastoviam efektui išlaikyti rekomenduojama injekcijas pakartoti. Atliekant jas pastoviai, injekcijų poveikis ilgėja, be to, prarandamas lemiantis mimikos raukšlių susidarymą įprotis raukytis.

Klinikos „PDX dantukai“ specialistai primena, kad botulino toksino injekcijos – tai ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra. Tam, kad atlikti ją nepriekaištingai reikalingas išmanymas ir anatominės žinios, nes netinkamai suleidus preparatą, galimos komplikacijos. Tik atliekant šią procedūrą medicinos įstaigoje, ji bus saugi.

Patyrę mūsų klinikos profesionalai puikiai suprantantys šių injekcijų atlikimo subtilybes ir žinantys, kaip sugrąžinti jaunatviškesnę išvaizdą, išsaugant natūralumą.
Registruokitės raukšlių korekcijai botulino toksino injekcijomis mūsų klinikoje ir džiaukitės akivaizdžiais pokyčiais.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo