Mezoterapija

Mezoterapija – tai estetinės medicinos procedūra, stabdanti odos senėjimą ir šalinanti jo priežastis.

service
service

Mezoterapijos procedūros išradėjo prancūzų gydytojo dr. Michel Pistor teigimu, „mažai, retai ir į reikiamą vietą“ suleidžiant vaistinių medžiagų, galima pasiekti puikių rezultatų. Iš tiesų, daugelis išbandžiusių mezoterapiją tvirtina, kad po procedūrų kurso oda atrodo taip, kaip po gerų atostogų. Į oda sušvirkštus medicininį hialiurono rūgšties, vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir kitų svarbių medžiagų kokteilį, gerėja jos struktūra, švelnėja raukšlės, ji tampa gyvybinga ir švytinti.

Dėl savo puikaus biologinio suderinamumo mezoterapija gali būti atliekama kartu odos pilingu, užpildais, botulino toksino injekcijomis, lazerinėmis odos atnaujinimo ir kitomis estetinėmis procedūromis.

Kada rekomenduojama?

Mezoterapija rekomenduojama siekiant atgaivinti ir giliai sudrėkinti odą, praradusią skaistumą, tonusą, stangrumą ir elastingumą.

Injekcijos gali būti atliekamos veido, kaklo, dekoltė, išorinėse plaštakų, pilvo srityje, vidinėje rankų ir kojų pusėje. Mezoterapija taip pat gali būti pasitelkiama plaukų stiprinimui, plaukų slinkimo, seborėjos gydymui.

Kaip vyksta procedūra ?

Prieš procedūrą, priklausomai nuo odos problemos, parenkamas efektyviausiai ją sprendžiantis veikliųjų medžiagų mišinys – oda gali būti drėkinama, stangrinama, patempiama, skaistinama, šviesinama.

Atliekant procedūrą gali būti juntamas nežymus skausmas, todėl, pageidaujant, prieš procedūrą oda gali būti lengvai nuskausminama.

Procedūra trunka apie 30-45 minutes. Jos metu odos paviršiuje labai plona adata atliekamos daugkartinės atjauninančio mitybinio komplekso mikroinjekcijos. Komplekso sudėtyje esanti hialiurono rūgštis ir daugybė aktyvių mitybinių medžiagų stimuliuoja odos ląstelių gyvybines funkcijas, skatina elastano ir kolageno gamybą ir taip padeda sulėtinti odos senėjimo procesus, atstatyti jos tonusą, elastingumą, suteikti jai sveiką atspalvį.

Poprocedūrinis laikotarpis

Mezoterapijos procedūra gali sukelti nežymų odos paraudimą, bet jis išnyksta valandos laikotarpyje. Po šios procedūros galima iš karto sugrįžti į darbą ar kitą įprastą veiklą.
12 val. po procedūros rekomenduojama nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos, nesportuoti, neplaukioti baseine, nesilankyti pirtyse. Savaitę po procedūros reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariume.

Kokio rezultato tikėtis?

Pokyčiai pastebimi jau po pirmos procedūros – dingsta odos sausumas, ji tampa drėgnesnė, gaivesnė ir šviesesnė. Maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojamas 3–5 procedūrų ciklas, atliekant jas kas 3–4 savaites. Palaipsniui didėja odos tonusas ir stangrumas, o po procedūrų kurso matomas akivaizdus odos tekstūros pagerėjimas, ji tampa skaistesnė, lygesnė, spindinti.

Mezoterapijos efektui išsaugoti rekomenduojama gerti daug vandens ir naudoti procedūrą atlikusio gydytojo rekomenduotus odos priežiūros produktus.

Neramina sausa, suglebusi, praradusį skaistumą oda? Registruokitės mezoterapijos procedūrai mūsų klinikoje ir įsitikinkite jos veiksmingumu!

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo