Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas – estetinės medicinos procedūra, skirta lūpų apimčiai padidinti ir kontūrams pakoreguoti.

service

Procedūra atliekama naudojant hialurono rūgšties odos užpildus. Suleista hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir drėkina lūpas.

Putlios, simetriškos lūpos – moteriškumo, grožio ir jaunystės simbolis. Tačiau, bėgant laikui ir organizme mažėjant hialiurono rūgšties ir kolageno kiekiui, lūpos praranda savo putlumą, aplink jas atsiranda smulkių raukšlelių. Hialiurono rūgšties injekcijos gali sugrąžinti lūpoms patrauklumą ir jaunatvišką išvaizdą.

Siekiant, kad procedūra būtų saugi, o gauti rezultatai tenkintų Jūsų lūkesčius, svarbu, kad lūpų putlinimas būtų atliekamas tik kvalifikuotų specialistų, o procedūrai naudojami tik kokybiški ir saugūs produktai.

Kada rekomenduojama?

Lūpų putlinimas hialiurono rūgšties injekcijomis rekomenduojamas norint atstatyti prarastą lūpų apimtį, sugrąžinti lūpoms jaunatvišką išvaizdą, išraiškingą formą, išlyginti smulkias raukšleles aplink lūpas, koreguoti jų asimetriją ar pakelti kampučius.

Kaip vyksta procedūra ?

Prieš procedūrą gydytojas įvertina lūpų anatomiją, aptariami norimi pokyčiai, būsimas rezultatas, atsakoma į paciento klausimus, pateikiamos poprocedūrinio laikotarpio rekomendacijos.

Prieš atliekant injekcijas lūpos vietiškai nuskausminamos, todėl skausmo nejausite. Itin plona adata hialiurono rūgšties užpildas suleidžiamas į lūpas. Gydytojui kontroliuojant švirkščiamo užpildo kiekį, lūpų apimtys ir kontūrai suformuojami labai tiksliai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po procedūros galimas nedidelis kraujavimas iš dūrio vietos, nežymus patinimas ar kraujosrūvos, dūrio zona gali parausti ar tapti jautresne, tačiau šie simptomai greitai praeina. Iš karto šios procedūros galima sugrįžti į darbą ar kitą įprastą veiklą.

12 val. po procedūros rekomenduojama nenaudoti lūpų dažų ir kitų kosmetikos priemonių, nesportuoti, neplaukioti baseine, nesilankyti pirtyse. Savaitę po procedūros reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariume.

Kokio rezultato tikėtis?

Procedūros efektas matomas iš karto, o rezultatas priklauso nuo ją atliekančio gydytojo patirties ir meistriškumo. Hialurono rūgšties užpildai pagerina lūpų išvaizdą, patobulina jų formą, struktūrą ir apimtį. Priklausomai nuo naudojamo preparato savybių rezultatai išlieka nuo 8 iki 12 mėnesių. Norint nuolatinio efekto, injekcijas reikia kartoti.

Klinikoje „PDX dantukai“ lūpų korekciją hialurono rūgšties injekcijomis atlieka patyręs estetinės medicinos specialistas, veido ir žandikaulių chirurgas Petras Petruškevičius, turintis didelę grožio injekcijų atlikimo patirtį. Savo žinias ir praktinius įgūdžius patyręs gydytojas nuolat tobulina estetinės medicinos mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Norėtumėte putlesnių ir patrauklesnių lūpų? Registruokitės lūpų putlinimo procedūrai mūsų klinikoje ir džiaukitės pokyčiais.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo