Kaklo raukšlių lyginimas

Daugumą moterų varginanti problema – raukšlės kaklo srityje.

service
service

Šios srities oda yra itin plona ir bėgant metams raukšlėjasi greičiau negu veido. Be to, veido oda dažniausiai kruopščiai rūpinamasi, o kaklas neretai pamirštamas.

Kaklo raukšlių lyginimas „Juvederm Volite“ injekcijomis – novatoriškas metodas greitai ir efektyviai atgaivinti kaklo oda, išvengiant chirurginių intervencijų. Injekcijų poveikis matomas akimirksniu, jos yra minimaliai invazinės. „Juvederm Volite“ tinka visų amžiaus grupių ir tipų odai.

Kada rekomenduojama?

Kaklo raukšlių lyginimas „Juvederm Volite“ injekcijomis rekomenduojamas, norint sumažinti raukšles bei kitus senėjimo požymius ir atjauninti kaklo odą.

Kaip atliekama procedūra?

Kaklo raukšlių lyginimo injekcijas gali atlikti tik gydytojas, turintis audinių užpildymo technikos kvalifikaciją.

Prieš procedūrą gydytojas įvertina odos būklę, aptaria paciento lūkesčius bei norimus pokyčius, atsako į rūpimus klausimus. Procedūra atliekama tik įsitikinus, kad galima pasiekti norimų rezultatų.

Procedūra nėra skausminga, tačiau gali būti jaučiamas nedidelis diskomforto jausmas. Prieš procedūrą oda gali būti vietiškai nuskausminta.

Odą kondicionuojantis hialurono rūgšties gelis sušvirkščiamas į vidurinius dermos sluoksnius daugelyje vietų, kad maitintų odą iš vidaus, taip sumažinant kaklo srities raukšles.
Po procedūros svarbu laikytis ją atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po procedūros gali likti nedidelės kraujosrūvos, paraudimas, injekcijų vietos gali būti jautresnės. Šie simptomai praeina per 1–2 dienas.

12 val. po procedūros rekomenduojama nenaudoti makiažo priemonių, vengti alkoholio vartojimo, kelias dienas nesportuoti. Maždaug savaitę po procedūros reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, staigių temperatūros pokyčių, buvimo saunoje ar žemesnėje nei 0 laipsnių temperatūroje.

Kokio rezultato tikėtis?

Procedūra akivaizdžiai pagerina kaklo odos būklę, elastingumą ir hidrataciją. Kaklo oda tampa lygesnė, elastingesnė, drėgnesnė. Po procedūros oda geba sulaikyti savyje daugiau drėgmės, todėl ji atspindi daugiau šviesos – taip išgaunamas švytėjimo efektas.

Pastebimiems pokyčiams pasiekti pakanka vienos procedūros, kurios rezultatu galima džiaugtis iki 9 mėnesių.

Procedūra gali būti atliekama ne tik kaklo, bet ir dekoltė, veido, rankų srityse.

Klinikos „PDX dantukai“ specialistai primena, kad kvalifikuotai ši procedūra gali būti atlikta tik gydymo įstaigoje profesionalių ir licenciją tam turinčių gydytojų. Gydytojų žinios, odos struktūros bei galimų jos reakcijų ir komplikacijų išmanymas leidžia parinkti tinkamas injekcijoms vietas, optimalią preparatų dozę, procedūrą atlikti saugiai ir pasiekti užsibrėžtą, Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą. Svarbu ir tai, jog kreipdamiesi į gydymo įstaigas išvengsite rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti preparatai.

Norite lygesnės ir stangresnės kaklo odos? Registruokitės kaklo raukšlių lyginimo procedūrai mūsų klinikoje ir džiaukitės akivaizdžiais teigiamais pokyčiais.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo