Hialiurono injekcijos

Hialurono injekcijos – tai estetinės medicinos procedūra, skirta sumažinti raukšles, padailinti veido kontūrą, padidinti odos stangrumą ir suteikti jai jaunatviškesnę išvaizdą.

service
service

Hialiurono rūgštis kaupia vandens molekules ir taip palaiko reikiamą drėgmės kiekį odoje, suteikdama jai tūrio, minkštumo ir padėdama išlaikyti stangrumą bei elastingumą. Tačiau, laikui bėgant, dėl saulės, žalingų įpročių, oro taršos, streso, hormoninių pokyčių ir pan., odoje esanti hialiurono rūgštis praranda savo savybes, taip pat mažėja jos kiekis. Oda tampa plonesnė, sausesnė, netenka elastingumo, atsiranda raukšlės, keičiasi veido kontūrai.

Hialiurono rūgšties užpildai suteikia galimybę greitai ir efektyviai panaikinti senėjimo požymius ir sugrąžinti odos jaunatviškumą.

Kada rekomenduojama?

Hialiurono injekcijos rekomenduojamos norint sumažinti ar panaikinti raukšles kaktos, tarpuakio, akių, burnos, smakro, nosies, lūpų, kaklo, dekolte, rankų srityse, padidinti lūpų, skruostų ar smakro apimtį, paryškinti lūpų ar veido kontūrą, suteikti odai intensyvų drėkinimą, atstatyti jos tūrį, putlumą, pagerinti elastingumą ir suteikti jai sveiką, gaivią išvaizdą.

Kaip vyksta procedūra?

Hialiurono injekcijas gali atlikti tik gydytojai, turintys audinių užpildymo technikos kvalifikaciją.

Prieš procedūrą gydytojas įvertina odos būklę, aptaria paciento lūkesčius bei norimus pokyčius, atsako į rūpimus klausimus, pateikia poprocedūrinio laikotarpio rekomendacijas.

Prieš procedūrą oda vietiškai nuskausminama, todėl injekcijų metu juntamas skausmas yra minimalus. Injekcijos atliekamos plona adata suleidžiant hialurono rūgšties užpildą į reikiamus taškus. Procedūra trunka apie 30 min.

Poprocedūrinis laikotarpis

Injekcijų vietose galimas nežymus odos paraudimas ar patinimas, gali atsirasti nedidelės mėlynės, tačiau šie nepatogumai išnyksta per keletą dienų.

Po procedūros iš karto galima sugrįžti prie įprastos kasdienės veiklos, tačiau kelias dienas rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, nesilankyti soliariume, pirtyse.

Kokio rezultato tikėtis?

Procedūros rezultatas pastebimas iš karto. Hialiurono injekcijos akimirksniu užpildo raukšles, išryškina veido kontūrus ir suteikia jam harmoningą, jaunatvišką išvaizdą. Veido bruožai atrodo švelnesni, o jo išraiška – gyvesnė.

Injekcijų efektas, priklausomai nuo individualių odos sąvybių, tęsiasi nuo 6 mėn. iki 1,5 metų. Suleista hialurono rūgštis skatina kolageno sintezę, epidermio ir dermos regeneracines savybes, o užpildams natūraliai išsisklaidžius, raukšlės yra nebe tokios gilios. Todėl atliekant pakartotines procedūrai hialurono rūgšties preparato paprastai prireikia mažiau.

Klinikos „PDX dantukai“ specialistai primena, kad saugiai ir kvalifikuotai hialurono rūgšties injekcijos gali būti atliekamos tik medicinos įstaigose gydytojų, išmanančių odos struktūrą bei galimas jos reakcijas ir komplikacijas. Tik taip gali būti užtikrintas optimalus preparato kiekis, sterilumas, tinkamai injekcijai parinkta vieta ir Jūsų lūkesčius atitinkantis rezultatas.

Norite turėti skaisčią, jaunai atrodančią odą be chirurginių intervencijų? Registruokitės hialiurono injekcijoms mūsų klinikoje ir džiaukitės puikiu rezultatu.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita


© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo