Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai labai plonos keramikos plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus.

service
service

Šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės plokštelės atrodo kaip natūralūs dantys. Dantų atkūrimas laminatėmis užtikrina ne tik nepriekaištingą estetiką, bet ir yra saugiausias bei labiausiai danties audinius tausojantis gydymo metodas. Atkuriant dantis šiuo metodu, nereikia šlifuoti visų danties paviršių – ruošiantis procedūrai tik išimamos senos plombos, karieso pažeisti danties audiniai ir švelniai šlifuojamas priekinis danties paviršius. Kai kuriais atvejais danties visai nereikia šlifuoti – priekinį jo paviršių pakanka tik pašiaušti. Dar vienas keramikinių dantų laminačių privalumas yra tas, kad, laikui bėgant, jos nekeičia danties spalvos ir formos. Tinkamai prižiūrimos, dantų laminatės išlieka tokios pat estetiškos ir tvirtos 15–20 metų.

Kada prireikia šios procedūros?

Dantų atkūrimas laminatėmis rekomenduojamas, kai dantys yra stipriai nusidėvėję, nuskilę ar kitaip pažeisti, pakitusi jų forma, spalva. Keramikinės laminatės taip pat gali būti pasitelkiamos, norint pašalinti tarpus ar dantų traumų pasekmes, paslėpti dantų įskilimus, norint atnaujinti senas restauracijas, keičiant senas plombas ar metalo keramikos vainikėlius.

Kaip vyksta procedūra?

Konsultacijos metu procedūrą atliksiantis gydytojas įvertina paciento dantų būklę, išklauso jo lūkesčių ir nusprendžia, ar dantų laminatės – tinkamiausias pasirinkimas.

Siekiant išvengti diskomforto, procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Iš pradžių dantys paruošiami atkūrimui – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, esant poreikiui, šlifuojamas dantų paviršius. Tuomet intraoraliniu skeneriu nuimami dantų atspaudai ir atliekama danties spalvos foto diagnostika. Duomenys siunčiami į dantų technikų laboratoriją, kurioje gaminamos individualios dantų laminatės. Kito vizito metu laboratorijoje pagamintos laminatės specialiu cementu pritvirtinamos prie dantų paviršiaus.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po procedūros kelias dienas dantys gali būti jautrūs, tačiau jautrumas greitai dingsta.

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų atkūrimo laminatėmis rezultatas – ne tik itin estetiška ir natūrali šypsena. Po procedūros galėsite džiaugtis tvirtais dantimis, atkurta kramtymo funkcija, pagerėjusia gyvenimo kokybe ir didesniu pasitikėjimu savimi.

Dantų atkūrimas laminatėmis – itin saugus ir patikimas dantų restauravimo metodas. Laminatės yra itin patvarios, nekeičia pirminės išvaizdos ir patikimai tarnauja ilgus metus.

Svajojate apie dailesnę šypseną? Registruokitės dantų atkūrimui laminatėmis klinikoje „PDX dantukai“. Patyrę estetinės odontologijos specialistai laukia Jūsų, pasirengę itin efektyviai atkurti dantų formą ir grožį.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo