Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai estetinės odontologijos procedūra, kurios metu saugiai ir veiksmingai balinami danties audiniai ir suteikiama estetiška, švytinti šypsena.

service
service

Kada prireikia šios procedūros?

Dantų balinimas rekomenduojamas, jeigu Jūsų dantys atrodo pageltę, parudavę, kompleksuodami dėl jų spalvos vengiate šypsotis, norite labiau pasitikėti savimi.

Dantų balinimo būdai

Dantų balinimas gydytojo kabinete

Atliekant dantų balinimo procedūrą klinikoje, norimam efektui pasiekti pakaks 1 vizito, kurio metu bus pasiekti maksimalūs dantų balinimo rezultatai.

Dantų balinimas gydytojo kabinete – tai ypatingai efektyvus balinimo būdas, kurio dėka pasiekiamas giluminis balinimo efektas – balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną. Šis balinimo būdas visiškai nepažeidžia dantų, todėl specialistų pripažįstamas ne tik efektyviausiu, bet ir saugiausiu dantų balinimo metodu.

Dantų balinimas namuose

Pasirinkus šį dantų balinimo būdą, dantis balinti galėsite bet kur ir bet kuriuo Jums patogiu metu. Toks balinimas įprastai trunka apie 10 dienų, kasdien jam reikia skirti vos kelias valandas.

Vizito klinikoje metu procedūrą atliksiantis gydytojas nuima dantų atspaudus, pagal kuriuos laboratorijoje pagaminamos individualios dantų balinimo kapos ir kartu su balinimo priemone atiduodamos pacientui. Dantų balinimo metu, įšvirkštus į jas balinimo gelio, 2–3 valandas per parą kapas reikės palaikyti ant dantų.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po dantų balinimo galimas nežymus dantų maudimas ir jautrumas. Šie pojūčiai išnyksta kelių dienų laikotarpyje. Norint sumažinti diskomfortą, balinant dantis rekomenduojama naudoti jautrumą mažinančią dantų pastą.

Dantų balinimo metu ir kelias dienas po procedūros patartina vengti dažančių gėrimų ir maisto produktų – kavos, arbatos, raudono vyno, burokėlių ir pan.

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų balinimo rezultatas – akivaizdžiai baltesni, gražūs dantys, žavinga šypsena ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Dantų balinimo efektas ilgalaikis – baltesniais dantimis galėsite džiaugtis 2–3 metus! Specialistai primena, kad dantų baltumui išsaugoti labai svarbi atsakinga dantų priežiūra. Rekomenduojama naudoti kokybišką dantų pastą, burnos skalavimo skystį, tarpdančių siūlą ir šepetėlius, 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.

Kompleksuojate dėl pageltusių dantų? Registruokitės dantų balinimo procedūrai klinikoje „PDX dantukai“ ir džiaukitės akinančiai balta šypsena.

image

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje internetu – tai paprasta ir greita

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

Kviečiame susipažinti su kitomis mūsų klinikoje atliekamomis paslaugomis:

img

Tyrimai ir diagnostika

Tam, kad efektyviai suplanuoti gydymą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, būtina tiksliai nustatyti jos priežastį.

img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena svarbiausių profilaktinių priemonių, užtikrinanti dantų ir dantenų apsaugą ir padedanti išvengti grėsmingų ligų.

img

Dantų šaknų kanalų gydymas (Endodontija)

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknyse esančių kanalų gydymas, padedantis ilgiau išsaugoti natūralius dantis.

Hero image

© 2023 Pdxdantukai. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Slapukų nustatymai.

Sukūrė: Expertmedia logo